معرفی محصول گروه خلاقیت بصری نقطه؛ تیک اسمارت
دی ۲۱, ۱۳۹۷
واقعیت مجازی گوگل ارث
گوگل ارث را با واقعیت مجازی تجربه کنید!
بهمن ۷, ۱۳۹۷

آیا به دنبال توسعه ی کسب و کار و بازاریابی برای دفتر مشاور املاک خود هستید و دنبال ابزاری هستید که شما را از سایر رقیبانتان متمایز کند؟ شاید ویدیو ۳۶۰ درجه همان ابزار گم شده در دفتر کار شما است!

 

 

تکنولوژی فیلم برداری ۳۶۰ درجه یک تکنولوژِی نسبتا جدید است ولی با این حال می تواند برای مشاورین املاک یک ابزار مفید و قدرتمند در جهت فروش و ارائه بهتر باشد. یک تصویر از یک ملک نمی تواند حس خوبی به شما در مورد یک ملک منتقل کند و قطعا برای پسندیدن اولیه ی یک ملک به چیزی بیشتر از یک تصویر ساده نیاز داریم و آن چیزی جز ویدیو ۳۶۰ درجه نیست. یک ویدیو ۳۶۰ حتی اگر در عینک واقعیت مجازی هم دیده نشود حس حضور در یک مکان دیگر را به بیننده القا می کند و این امر تاثیر فراوانی در پسندیدن یک ملک توسط مشتری دارد.

360 video برای مشاورین املاک ویدیو 360

در ویدیوی ۳۶۰ درجه شما می توانید تصور کنید دوربین همان مشتری شما است و مشخصات ملک را برای دوربین توضیح دهید ، به اتاق های مختلف خانه بروید و کل فضای خانه را شرح داده و ویدیوی ۳۶۰ درجه ی آن را ثبت کنید، این ویدیو را در دفتر کار خود ادیت کرده و آماده ی پخش برای مشتری کنید، حتی می توانید با یک اپلیکیشن آندروید به مشتری این حق انتخاب را بدهید که خودش به هر اتاقی خواست برود و توضیحات مربوط به آن را بشنود! تصور کنید مشتری بدون رفتن به خانه های مختلف و در دفتر کار شما تمامی خانه ها را می بیند و انتخاب خود را در همان جا و سریعا انجام می دهد! مشتری حتی فکر رفتن به مشاور املاک دیگری به ذهنش خطور نخواهد کرد!

ویدیو 360 درجه برای مشاورین املاک

گروه نقطه با تیم مجرب متشکل از برنامه نویسان و مهندسین با تجربه امکان اجرای این ایده را برای تمامی مشاورین املاک سطح تهران و کشور دارد و آماده ی همکاری و فیلم برداری و ساخت نرم افزار مخصوص به مشاورین املاک محترم است. در صورت نیاز می توانید مشخصات خود و اطلاعات تماس خود را در قسمت نظرات همین پست برای ما ارسال نمایید و یا فرم تماس با کارشناسان را تکمیل نمایید.

در ادامه ویدیوی ۳۶۰ درجه اخذ شده توسط گروه نقطه را ملاحظه می کنید، این ویدیو از فضای داخلی یک دفتر کار دکوراسیون داخلی اخذ شده و حالت تایم لپس دارد.(برای مشاهده به صورت ۳۶۰ درجه لازم است روی تصویر کلیک چپ کرده و دکمه ی موس را نگه داشته و به طرفین بکشید) تیم نقطه به سفارش این مجموعه یک اپلیکیشن تور مجازی تولید کرده است که مشتری با آن می تواند به تمامی اتاق های دفتر وارد شده و در آن به صورت ۳۶۰ درجه تمام جزئیات را ملاحظه کند و انتخاب خود را بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *